Tarihçe

Özyıldız 20.09.1991 tarihinde faliyetlerine başlamıştır. kuruluş tarihinden önce yıldız er doğrama olarak bölme duvar asma tavan ve dış cephe kaplamaları uygulamalarında faliyet gösterdik. Firmamız 1989 yılında tepe pazarlama taşeronluğunu yapmaya başlamıştır. Ankara’da 1989 yılında 2 büyük proje 400 yataklı gazi hastanesi ve tubitak genel müdürlüğü binasında toplam 150000 M2 alçı pan asma tavan, alçı pan bölme duvar, giydirme duvar ve yapıştırma duvar imalatlarının uygulamalarını başarıyla sonlandırmıştır. 1991 yılında 2001 yılına kadar tepe A.Ş. alt bayisi olarak uygulama ve satışlarımızı yapmaktayız. 20001 yılında Knauf yetkili bayisi olduğumuz tarihten itibaren kuru yapı sistemlerinin toptan ve perekende satışları ile uygulamalarına devam etmekteyiz.

Knauf ürünleri ile alçı pan gizli ışık bandı, alçıpan niş, alçıpan asma tavan, alçıpan bölme duvar, alçıpan giydirme, duvar akustik tavanlar, taş yünü asma tavan, alümünyüm asma tavan, aqua panel dış cephe kaplaması, alçı sıva, boya işlerini uzman kadromuzla konutlarda, otellerde, okullarda, avm’lerde, havaalanlarında, kamu binalarında uygulamalarımızla güvenirliliğimizi kazanmış bulunmaktayız.

2016 Yılında yıldızpan markamızıda tescillendirmiş bulunmaktayız.

 

Hizmetlerimiz

Güçlü uygulama kadromuzla hastaneler, oteller, avmler, iş merkezleri, kamu binaları, bireysel konut ve iç dekorasyonlarla profesyonel ekibimizle sizin seçtiğiniz mekanları güzelleştiriyoruz ve toptan perekende  satışlarımızla hizmet sunuyoruz.

Vizyonumuz
Faaliyet gösterdiğimiz inşaat sektöründe, adı saygınlıkla anılan, üstlenmiş olduğu projeleri yetkinlik ve başarı ile tamamlayan, sektörüne katmış olduğu artı değerlerle güvenilir ve parlak bir geleceğe doğru, takım ruhuyla oluşturulmuş gerçekçi adımlarla ilerleyen bir şirket olmak,

Misyonumuz
Faaliyet gösterdiğimiz inşaat sektöründe, kaliteli, sağlam, güvenilir yapılar inşa etmek; altına imza attığımız her projede başarıyı hedeflemek; sektörde edinmiş olduğumuz bilgi, birikim ve deneyimi müşterilerimizin faydası için kullanmak özyıldız alçıpan’ın misyonunu oluşturmaktadır