Kurumsal Kimlik

Yıldızpan Ankara

Kalite, istikrar, teknoloji ve yenilik anlayışından ödün vermeden sürdürdüğü çalışmalarıyla Türkiye’de Yapı ve Zemin sektöründe değişimin öncüsü Özyıldız, tüm bu birikim ve işbirliklerinin bir ürünü olarak, dünya çapındaki gelişmelere hızla uyum sağlamaktadır. Yıldızpan, sahip olduğu geniş ürün yelpazesi, bilgi ve deneyimi en iyi şekilde değerlendirmekte; her geçen gün yenilerini eklediği küresel tecrübelerinin de katkısıyla, lider konumunu güçlendirmektedir.

Alçıpan Işık Bantları

Doğru yapılmış bir aydınlatmayla bir mekanı olduğundan büyük, olduğundan küçük, daha sıcak ya da daha ciddi yapabilirsiniz. Yanlış aydınlatma ise dekorasyonu nasıl olursa olsun bir mekanı kötü gösterir. Aydınlatmanın insan psikolojisi üzerindeki etkileri ise tartışılmaz. Girdiğiniz mekandaki aydınlatma, psikolojinizi en az dekorasyon kadar hatta belki daha fazla etkiliyor.

READ MORE -

Ürün Stoklarımız

Özel Ölçüler için tarafımızla irtibata geçiniz. Sektöründe öncü firmaları yakından takip ederek profesyonel ekip ve çalışma mantığıyla dekorasyon ve inşaat yönünde ferahlatıcı çözümler bulmaktadır.

READ MORE -

Yıldızpan Niş Yapımı

Hücre anlamına gelen Niş (Niche), Fransıca kökenli bir kelimedir. Dekorasyonda daha özel alanları ifade eder. Niş, uzun yıllardan beri dekorasyonda estetik bir öğe olarak kullanılmaktadır.

READ MORE -

İletişim Formu

Bize Yazın
İletişim Formu

Müşteri Yorumları

Görüşler